Kartvizit


Markanın doğru ve iyi tanıtılması çok önemlidir. Akılda kalan ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için kartvizit tasarımınızın da doğru planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

Kartvizitler her zaman ön plandadır. Bir firmayı tanıtan, sembolize eden, akıllarda yer etmesini sağlayan öncelikle renk, şekil ve dizayn bütünlüğüdür.

İstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım, kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecek. Çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir.

Bireysel ve kurumsal firmaların kartvizit ihtiyaçlarını giderebilecekleri en kolay ve hızlı yöntem ise online kartvizit siparişi vermek. Makedos.com üzerinden pratik bir şekilde gerçekleşen bu alışveriş için tek yapmanız gereken, elinizde hazır olan kartvizit tasarımını sistem üzerinden bize iletmek. Organize matbaa tecrübesi ile profesyonel bir şekilde hazırlanan kartvizitleriniz için başka hiçbir şey düşünmenize gerek yok. Çünkü Makedos.com’un online matbaa hizmeti hem ekonomik hem kaliteli hem de hızlı bir çözüm sunar. Kartvizit baskı için iki tane de laminasyon seçeneğiniz mevcut: mat ve parlak selefon. Makedos’da kartvizit fiyatları da oldukça ekonomik. Seçeceğiniz özelliklere göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Örneğin; sadece ön baskı ya da ön-arka baskı seçeneğine göre kartvizit fiyatları değişmekte.

0242 408 94 61

Bizimle canlı sohbet edin